adblue1
Tuning Project | profesjonalny tuning aut

Usuwanie AdBlue

Jeżeli w Twoim samochodzie pojawił się problem z SRC AdBlue (układem redukcji emisji spalin) lub boisz się wystąpienia takich problemów w przyszłości i w konsekwencji przejścia samochodu w tryb awaryjny możemy Ci pomóc. Posiadamy sprawdzone rozwiązania, przy których problem AdBlue znika. To jedyny skuteczny sposób na pozbycie się problemów związanych z układem SCR.

WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

  Please prove you are human by selecting the heart.

  KONTAKT

  fav

  ul. Rzeźnicza 1, Strzegom

  fav

  602 877 897

  fav

  biuro@tuningproject.pl

  Wyślij do nas wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe

  Rozwiązujemy problemy z AdBlue

  Czas trwania usługi zależny jest od rodzaju i modelu auta. Pomożemy przy kłopotach z AdBlue w samochodach osobowych i ciężarowych, w samochodach prywatnych oraz w służbowych flotach pojazdów. Całość usługi usuwania AdBlue poprzedzona jest dokładnym zapoznaniem się z układem SCR oraz profesjonalną diagnostyką samochodową dla bezpieczeństwa Twojego pojazdu..
  adblue2

  Problem z DPF - znasz to?

  W Tuning Project kompleksowo dbamy o każdy rodzaj samochodu. Problemy z DPF (suchy filtr cząstek stałych) to częsty kłopot w nowoczesnych autach, my potrafimy sobie z nim poradzić. Jeśli spotkałeś się z podobnym problemem  - skontaktuj się z nami, postaramy się szybko usunąć usterkę!

  Problem z EGR?

  Kolejnym problemem w samochodzie, z którym możesz się spotkać jest trudność z uruchomieniem samochodu lub brak mocy, zwłaszcza w dolnym zakresie obrotów. A może zauważasz zapalenie się kontrolki awarii silnika lub Twój silnik pracuje na ograniczonej mocy? W naszym warsztacie problem z EGR to nie problem! Postaramy się temu szybko zaradzić.


  Usuwanie usterki związanej z EGR pozwoli Ci zapomnieć o problemach z brakiem mocy czy pracy pojazdu w trybie awaryjnym. Jazda znów stanie się przyjemnością!

  KLAPY WIROWE

  Klapy wirowe, które z uwagi na zabrudzenia przestają działać stają się bombą z opóźnionym zapłonem w Twoim silnikiem. Skutecznie rozwiążemy ten problem w Tuning Project mechanicznie i elektronicznie.

  Odwiedź nas i przekonaj się sam/a. Tuning Project w Strzegomiu, przy ul. Rzeźniczej 1.