slajd
Tuning Project | profesjonalny tuning aut

Chiptuning STAGE 1

Poznaj naszą najpopularniejszą ofertę! Chiptuning STAGE 1 obejmuje dopasowanie sprawdzonej modyfikacji oprogramowania. Usługa, wraz z pomiarami na hamowni samochodowej może zająć około dwóch godzin. Nie wgrywamy “gotowców z bazy”. Oczekiwanie umili kawa i telewizja. Usługa chiptuningu auta obejmuje przyrosty momentu i mocy, które są dobrane tak, aby były bezpieczne dla silnika i skrzyni biegów, a jednocześnie zapewniały nowe emocje i wrażenia z jazdy. Pamiętaj, że w Tuning Project jesteś informowany na bieżąco - dokładnie omówimy z Tobą uzyskane wyniki i podjęte przez nas decyzje. Na życzenie - pełna diagnostyka komputerowa silnika, ale też wszystkich sterowników samochodu wraz z omówieniem ewentualnych błędów stałych - i to w obniżonej cenie.

WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

  Please prove you are human by selecting the heart.

  KONTAKT

  fav

  ul. Rzeźnicza 1, Strzegom

  fav

  602 877 897

  fav

  biuro@tuningproject.pl

  Wyślij do nas wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe

  Chiptuning STAGE 1+

  Ta usługa adresowana jest do wymagających klientów z autami o mocnych silnikach. Chiptuning STAGE 1+ to znaczne rozszerzenie zakresu prac Stage 1. Cały proces może to zająć do trzech godzin i wymaga wielokrotnych pomiarów na hamowni podwoziowej - prosimy o nieprzyjeżdżanie na rezerwie paliwa. Modyfikujemy auto nieco mocniej, niż Stage 1. Stroimy je całkowicie indywidualnie, kładąc nacisk na możliwie płaski i duży moment obrotowy, z zachowaniem bezpieczeństwa silnika i skrzyni biegów. Nie ma dla nas dwóch takich samych samochodów. Podczas wykonywania usługi  Chiptuning STAGE 1+ optymalizujemy Twoje auto w kierunku maksymalnej, bezpiecznej poprawy rozkładu momentu obrotowego i mocy oraz zmniejszenia zużycia paliwa. W komplecie jest bezpłatna pełna diagnostyka wszystkich sterowników samochodu. Dążymy do uzyskania jak najlepszych bezpiecznych osiągów i przyśpieszenia Twojego, indywidualnie wystrojonego auta.
  certfikat

  Chiptuning STAGE 2

  Chcesz czegoś więcej? Zapraszamy na poziom wyżej – Chiptuning STAGE 2.  da się zrobić prawdziwego Stage 2 bez dodatkowych modyfikacji. Poza indywidualnym strojeniem Twojego samochodu pod maską zagości legendarny, amerykański filtr powietrza K&N w postaci zamiennika oryginalnego, wiskozowego (filtr jest w cenie modyfikacji i będzie czekał u nas na Twój samochód). Filtr K&N stawia powietrzu ponad trzykrotnie mniejszy opór, jak oryginalne filtry, a jednocześnie filtruje równie dokładnie. Pozwoli na uwolnienie potencjału Twojej turbosprężarki i otwarcie drogi do wyższych osiągów. K&N nie wymienia się, a tylko czyści. Jego odświeżenie jest proste i gdy nas odwiedzisz, zawsze zrobimy to za darmo, bo miło umyć legendę 😉 lub zapewnimy potrzebne preparaty od K&N. Chiptuning STAGE 2 to indywidualne strojenie Twojego auta.

  Kładziemy nacisk na możliwie płaski i duży moment obrotowy. Bezpieczeństwo silnika i skrzyni biegów jest priorytetem. Bezpłatna pełna diagnostyka wszystkich

  Chiptuning PREMIUM + EXCLUSIVE

  Być może chciałbyś, aby Twoje auto było jedynym autem tego dnia? Pełna prywatność – nikt inny nie patrzy, kiedy jest modyfikowane. Niezależnie, czy wybierzesz Stage 1+ czy Stage 2, będziesz jedynym klientem tego dnia, a bramy firmy pozostaną zamknięte. W pakiecie Chiptuning PREMIUM + EXCLUSIVE możesz uczestniczyć w pomiarach na hamowni samochodowej, siedząc w swoim aucie oraz obok inżyniera i obserwować na żywo, jak modyfikowany jest Twój program. Specjalista odpowie na nurtujące Cię pytania. Może masz jakieś specjalne życzenia, co do przebiegu momentu obrotowego? Albo może chcesz wykonać jazdę próbną i zdecydować, czy charakterystyka Cię satysfakcjonuje, czy jednak ma być inna? Wybierz Chiptuning PREMIUM + EXCLUSIVE, a my będziemy mieć dla Ciebie cały dzień. Czuj się, jak u siebie.