CHIP TUNING STRZEGOM

CHIP TUNING STRZEGOM - WIĘCEJ MOCY

Chip tuning Strzegom Czujesz że Twój samochód potrzebuje więcej mocy !!! Chcesz zmniejszyć spalanie?Firma TUNING PROJECT  w Strzegomiu od lat świadczy usługi tuningu samochodów osobowych. Doświadczenie oraz odpowiednie certyfikaty pozwalają na na profesjonalne podniesienie mocy w Twoim samochodzie. Zaufaj profesjonalistom w branży ! Setki zadowolonych klientów to mówi samo za siebie
chip tuning Strzegom
CHIPTUNING STRZEGOM

CHIPTUNING STRZEGOM - MNIEJSZE SPALANIE

Chip tuning to elektroniczne zwiększenie mocy silnika samochodu. Większa radość z jazdy i podnosienie Twojego bezpieczeństwo na drodze. Pozwoli Ci odkryć Twoje auto na nowo - szybsze, bezpieczniejsze, spalające mniej paliwa. Chip tuning polega na wykorzystaniu rezerw, jakie zostawił producent. Takie rezerwy są największe w autach z turbosprężarkami ale istnieją także w samochodach bez turbiny.
Chip­tu­ning to spo­sób na popra­wę osią­gów samo­cho­du

CHIP TUNING STRZEGOM - RADOŚĆ Z JAZDY

Naj­lep­sze przy­ro­sty osią­gów przy jed­no­cze­śnie umiar­ko­wa­nych kosz­tach. Co naj­waż­niej­sze, tego typu mody­fi­ka­cja jest sto­sun­ko­wo bez­piecz­na dla sil­ni­ka, skrzy­ni i napę­dów, chcąc bowiem iść dalej z osią­ga­mi, potrzeb­ne jest już zaku­cie sil­ni­ka czy mody­fi­ka­cja napę­dów.
Chip­tu­ning to spo­sób na popra­wę osią­gów samo­cho­du

CHIP TUNING STRZEGOM - OSZCZĘDNOŚĆ ZUŻYCIA PALIWA

Modyfikując w CHIP TUNING STRZEGOM samochody dostawcze oszczędzisz około 1,5 l/100 km. Przy dużych przebiegach jest to poważna oszczędność, którą odczuje się w budżecie firmy. W przypadku samochodów ciężarowych pomożemy zaoszczędzić do 4 litrów paliwa/100km. Mniejsze spalanie to mniejsze wydatki. W przypadku lekkich ładunków i jeździe po płaskim terenie pomożemy zaoszczędzić 1-1,5 l/100 km, natomiast przy cięższym towarze i trudniejszym terenie może wynosić nawet 3-4 l/100 km.