CHIP TUNING JELENIA GÓRA

CHIP TUNING JELENIA GÓRA - WIĘCEJ MOCY

Chip tuning Jelenia Góra Czujesz że Twój samochód potrzebuje więcej mocy !!! Chcesz zmniejszyć spalanie?Firma TUNING PROJECT  od lat świadczy usługi tuningu samochodów osobowych. Doświadczenie oraz odpowiednie certyfikaty pozwalają na na profesjonalne podniesienie mocy w Twoim samochodzie. Zaufaj profesjonalistom w branży ! Setki zadowolonych klientów to mówi samo za siebie
chip tuning Strzegom
CHIPTUNING JELENIA GÓRA

CHIPTUNING JELENIA GÓRA - MNIEJSZE SPALANIE

Chip tuning to elektroniczne zwiększenie mocy silnika samochodu. Większa radość z jazdy i podnosienie Twojego bezpieczeństwo na drodze. Pozwoli Ci odkryć Twoje auto na nowo - szybsze, bezpieczniejsze, spalające mniej paliwa. Chip tuning polega na wykorzystaniu rezerw, jakie zostawił producent. Takie rezerwy są największe w autach z turbosprężarkami ale istnieją także w samochodach bez turbiny.
Chip­tu­ning to spo­sób na popra­wę osią­gów samo­cho­du

CHIP TUNING JELENIA GÓRA - RADOŚĆ Z JAZDY

Naj­lep­sze przy­ro­sty osią­gów przy jed­no­cze­śnie umiar­ko­wa­nych kosz­tach. Co naj­waż­niej­sze, tego typu mody­fi­ka­cja jest sto­sun­ko­wo bez­piecz­na dla sil­ni­ka, skrzy­ni i napę­dów, chcąc bowiem iść dalej z osią­ga­mi, potrzeb­ne jest już zaku­cie sil­ni­ka czy mody­fi­ka­cja napę­dów.
Chip­tu­ning to spo­sób na popra­wę osią­gów samo­cho­du

CHIP TUNING JELENIA GÓRA - OSZCZĘDNOŚĆ ZUŻYCIA PALIWA

Modyfikując w CHIP TUNING JELENIA GÓRA samochody dostawcze oszczędzisz około 1,5 l/100 km. Przy dużych przebiegach jest to poważna oszczędność, którą odczuje się w budżecie firmy. W przypadku samochodów ciężarowych pomożemy zaoszczędzić do 4 litrów paliwa/100km. Mniejsze spalanie to mniejsze wydatki. W przypadku lekkich ładunków i jeździe po płaskim terenie pomożemy zaoszczędzić 1-1,5 l/100 km, natomiast przy cięższym towarze i trudniejszym terenie może wynosić nawet 3-4 l/100 km.